Банк Януковича получил рейтинг

Банк Януковича получил рейтинг
Рейтингове агентство «Експерт-Рейтинг» присвоїло ПАТ «Всеукраїнський банк розвитку» кредитний рейтинг на рівні uaВВВ+. Про це повідомляє УНІАН з посиланням на прес-службу агентства.

Рейтингове агентство «Експерт-Рейтинг» присвоїло ПАТ «Всеукраїнський банк розвитку» кредитний рейтинг на рівні uaВВВ+.

Про це повідомляє УНІАН з посиланням на прес-службу агентства.

Даний банк характеризується достатньою кредитоспроможністю порівняно з іншими українськими банками, відзначається в звіті.

Відповідно до інформації «Експерт-Рейтингу» на 17 червня 2011 року, активи ВБР на початок другого кварталу 2011 року становили 665 мільйонів гривень, депозитний портфель фізичних осіб — 157 мільйонів гривень, власний капітал — 310 мільйонів.

Агентство також відзначає, що рівень зовнішньої підтримки акціонера існує, він був доведений на практиці в першому кварталі 2011 року за фактом збільшення власного капіталу на 100 мільйонів гривень.

«Проте рівень ресурсної підтримки в майбутньому залишається невизначеним», — наголошується в повідомленні.

На думку експертів, той факт що власником установи є син президента може надати репутаційну підтримку банку.

Додатково агентство звертає увагу на те, що Банк ВБР почав працювати 14 липня 2009 року, а також всі основні ліцензії одержав в 2009 році, коли чинний президент перебував в опозиції.

«Також слід враховувати, що Олександр Янукович не входить до складу правління і наглядової ради банку. Отже, безпосередньо оперативного управління банком він не здійснює», — підкреслили аналітики.

Як відзначають в агентстві, на 1 квітня 2011 року, ВБР на своєму балансі кредитів від НБУ не мав.

«У своїх операціях банк здебільшого спирався на приватних осіб і приватний бізнес», — говориться в повідомленні.

«Всеукраїнський банк розвитку» зареєстрований у квітні 2009 році. 100% акцій банку володіє син президента Олександр Янукович.

Источник: Власти.нет

  • 47
  • 05.07.2011 21:54

Коментарі до цієї новини:

Останні новини

Головне

Погода