Главная » Мир » Политика
Просмотров 255   КомментариевКомментарии

У Бундестазі заявили, що в Росії при владі терористичний режим

Військові злочини Путіна в Україні, зокрема взяття в заручники цивільного парамедика, дозволяють кваліфікувати режим, що діє в Росії, як терористичний.

Військові злочини Путіна в Україні, зокрема взяття в заручники цивільного парамедика, дозволяють кваліфікувати режим, що діє в Росії, як терористичний. Про це у коментарі Guildhall заявив депутат Бундестагу від «Зелених» Робін Вагнер.

«Путін використовує страх і терор як політичну зброю. Як проти України, так і проти Європи. Розв’язана війна проти мирного населення, а також повідомлення про викрадення парамедиків ще раз відображають бридкий характер путінської диктатури. Страх – його мафіозний метод. Путін хоче, щоб його боялися всі, а він не боявся нічого. Але він уже у страху перед ідеями демократії та свободи. Ідеями, які він всіляко знищує всередині власної країни та проти яких воює в Україні», – заявив політик.

«Нас переповнює воля вільного українського народу до протистояння із російським терором. І ми погоджуємося з нашими українськими друзями – Путіну ніколи не перемогти європейський дух свободи, демократії та справедливості», - вважає депутат Бундестагу.

«Військові злочини Путіна проти України кваліфікують путінську Росію як терористичний режим», – підсумував Робін Вагнер.

16 березня волонтер Наталія Воронкова повідомила, що у Маріуполі російські окупанти взяли в полон українського парамедика, волонтера Юлію Паєвську, із позивним «Тайра» та водія, з яким вона працювала, Сергія.
Також, згідно з повідомленнями українських ЗМІ в Маріупольській лікарні, російські окупанти взяли в заручники 400 цивільних і ведуть вогонь, прикриваючись ними.

Loading...

blog comments powered by Disqus