“Виклик кинуто”: Лукашенко пояснив, чому обізвав Зеленського “гнидою”

Читати цю новину російською мовою
“Виклик кинуто”: Лукашенко пояснив, чому обізвав Зеленського “гнидою”

Лукашенко тричі обізвав Зеленського

Самопроголошений президент Білорусі Олександр Лукашенко заявив, що "диверсією" щодо літака А-50 на аеродромі Мачулище Україна кинула йому виклик, а українського президента Володимира Зеленського він назвав за це "гнидою".

Про це повідомила Белта.

«Висновок один. Я ще якось думав, що Україні потрібен мир, що Зеленський вболіває за свій народ. Президент Зеленський – просто гнида. Просто гнида! Такі операції не проводяться без узгодження з керівником країни і головнокомандувачем. Це я вам кажу як президент”, – сказав Лукашенко.

Далі він пояснив, чому саме так негарно назвав українського президента.

“Гнида тому, що він бігає навколо Білорусі, надсилає до нас людей і просить, як я вже говорив: «Давайте укладемо пакт про ненапад, давайте домовимося, у нас із вами немає жодних проблем». На що я говорив: «Ми не збираємося нападати». – «Ні, давайте підпишемо договір під егідою Організації Об’єднаних Націй, що ви на нас не нападете». Ви чули мої всі ці заяви. І в цей час… Що ж, виклик кинуто”, – зазначив білоруський диктатор.

Він також додав, що керівництво України помиляється, якщо розраховує “втягнути у війну” Білорусь “за командою американців”.

Як повідомляли Vlasti, у Білорусі затримали «терориста українських спецслужб та його посібників», які нібито причетні до спроби диверсії щодо літака А-50 на аеродромі Мачуліщі.

  • 912
  • 07.03.2023 14:04

Коментарі до цієї новини:

Останні новини

Головне

Погода