Загрузка...

Мешканці села Підгірці вимагають відмінити генплан вже під Генпрокуратурою

6 липня, перекривши Дніпровське шосе, мешканці села Підгірці, Київської області, намагалися привернути увагу районної та обласної влади, до проблеми коррупційного генплану, в якому запланована забудова багатоповерхівками їх рідного села.

 

Сьогодні 10 липня, всі активісти та ті, хто зміг приїхати з села, прийшли під стіни генеральної прокуратури.

Людей обурює те, що обласна та районні ради, роблять вигляд, що нічого не відбувається. За місцеву владу, навіть нема що говорити, кажуть активісти, адже саме вона прийняла зміни до генерального плану села, які дозволяють його багатоповерхову забудову. Відмінити прийнятий генплан та покарати того, хто за це відповідальний, ось основна мета. Нагадаємо, що за словами місцевих мешканців, всі зміни до генерального плану, були проведені без обговорень, за спинами громади.

Як вказувалося раніше, такі дії, можуть чекати всі невеличкі села, які розташувалися біля великих міст. Головна проблема в таких випадках полягає у тому, що села не мають належної інфраструктури починаючи від води та каналізації, та закінчуючи дитсадками та школами, а забудовники спочатку будують, а потім залишають все на призволяще.

На жаль в Україні, тільки небайдужість активістів та самих мешканців, гарантує порятунок села від багатоповерхової забудови та зберігає можливість проживати у затишних приватних будиночках, з подвір’ям, тихою природою, без сміттєзвалищ та торгових центрів.

Источник:

Новости по теме

Американский сенатор вернулся из Москвы и сравнил российское правительство с мафией

Сенатор-республиканец Джон Нили Кеннеди, приезжавший в Россию составе делегации американских конгрессменов, заявил, что вести переговоры с российским правительством — все равно, что «договариваться с мафией».

ФФУ компенсирует Вукоевичу штраф и предлагает должность

Федерация футбола Украины решила компенсировать хорватскому футболисту Огнену Вукоевичу штраф, наложенный на него FIFA за возглас «Слава Украине».

Германия хочет приравнять Google и Facebook к операторам связи

Федеральное сетевое агентство Германии (Bundesnetzagentur) обратило свое внимание на американские технологические компании, такие как Google и Facebook.

blog comments powered by Disqus
Новости
Новости