Загрузка...

Главная » Украина » Общество
Просмотров 146   КомментариевКомментарии

Тимошенко домовилась з іншими кандидатами протидіяти фальсифікаціям

Юлія Тимошенко та інші кандидати в Президенти підписали Меморандум за чесні вибори і протидію фальсифікаціям на заклик громадських організацій.

Це сталося в прямому ефірі програми «Право на владу» на 1+1.

Свої підписи під документом разом з Юлією Тимошенко поставили учасники програми Анатолій Гриценко, Андрій Садовий, Віктор Бондар, Олександр Шевченко.

«Це означає, що якщо ми об’єднаємо зусилля, то зможемо зібрати оригінали протоколів з печатками і підписами про підсумки виборів на кожній дільниці. Просто провести такий паралельний підрахунок голосів і спільно не допустити жодної фальсифікації цих протоколів. І тоді фальсифікація не пройде в Україні », – зазначила Юлія Тимошенко.

Юлія Тимошенко зазначила, що чинний президент свій другий термін сьогодні може тільки купити і сфальшувати.

Кандидат в президенти навела приклади кричущих випадків брудних технологій, які заготували для людей президент і його штаб.

Юлія Тимошенко продемонструвала в прямому ефірі пакет документів, які роздаються так званими «волонтерами» Адміністрації Президента людям: «Особисте зобов’язання, яке змушують підписати за 1000 грн., що громадянин України підтримує зусилля Петра Порошенка у розбудові української держави і бажає сприяти подальшій роботі на посаді глави держави. І далі забороняється йому працювати на інших кандидатів ».

Юлія Тимошенко також розповіла про ще одну фальсифікацію – збільшення чинною владою реєстру виборців.

І найбільш ганебним випадком Юлія Тимошенко назвала те, що з ініціативи президента та його штабу був зареєстрований кандидатом у президенти Тимошенко Юрія Володимировича (Тимошенко Ю.В.).

«Ми жодного разу ніколи не займалися і не будемо займатися такими справами. Ми публічно збираємо ці дані і передаємо в МВС. Ми будемо робити все можливе щоб запобігти фальсифікаціям », – зазначила політик.

Юлія Тимошенко звернула увагу на те, що гроші, за які підкуповують виборців, 5 років збирали з країни.

Юлія Тимошенко показала декларації Петра Порошенка, які свідчать про те, що в той час, коли Україна увійшла в десятку найбідніших країн світу, статки президента за один рік (з 2017 до 2018 року) збільшилися в 83 рази. І частина статків Порошенко заробив на тому, що давав свої гроші під відсотки Україні під час війни, обурилася Юлія Тимошенко.

Источник:
Тэги: Юлия Тимошенко

Новости по теме

Тимошенко обещает, что ее партия не будет в оппозиции к новой власти

Лидер партии «Батькивщина» Юлия Тимошенко заявила об этом в эфире программы «Свобода слова» на канале ICTV в понедельник.

Кортеж Коломойского трижды приезжал к Тимошенко

Кортеж олигарха Игоря Коломойского после его возвращения в Украину трижды посещал жилище лидера Батькивщины Юлии Тимошенко в поселке Козин Киевской области. Тимошенко отрицает встречу с Коломойским.

Коломойский заявил, что Тимошенко просила у него денег на выборы

Живущий в Израиле олигарх Игорь Коломойский заявил, что лидер партии ВО Батькивщина Юлия Тимошенко обращалась к нему с просьбой поддержать ее на прошедших выборах президента.

blog comments powered by Disqus
Новости
Новости