Загрузка...

Главная » Украина » Общество
Просмотров 129   КомментариевКомментарии

Тимошенко домовилась з іншими кандидатами протидіяти фальсифікаціям

Юлія Тимошенко та інші кандидати в Президенти підписали Меморандум за чесні вибори і протидію фальсифікаціям на заклик громадських організацій.

Це сталося в прямому ефірі програми «Право на владу» на 1+1.

Свої підписи під документом разом з Юлією Тимошенко поставили учасники програми Анатолій Гриценко, Андрій Садовий, Віктор Бондар, Олександр Шевченко.

«Це означає, що якщо ми об’єднаємо зусилля, то зможемо зібрати оригінали протоколів з печатками і підписами про підсумки виборів на кожній дільниці. Просто провести такий паралельний підрахунок голосів і спільно не допустити жодної фальсифікації цих протоколів. І тоді фальсифікація не пройде в Україні », – зазначила Юлія Тимошенко.

Юлія Тимошенко зазначила, що чинний президент свій другий термін сьогодні може тільки купити і сфальшувати.

Кандидат в президенти навела приклади кричущих випадків брудних технологій, які заготували для людей президент і його штаб.

Юлія Тимошенко продемонструвала в прямому ефірі пакет документів, які роздаються так званими «волонтерами» Адміністрації Президента людям: «Особисте зобов’язання, яке змушують підписати за 1000 грн., що громадянин України підтримує зусилля Петра Порошенка у розбудові української держави і бажає сприяти подальшій роботі на посаді глави держави. І далі забороняється йому працювати на інших кандидатів ».

Юлія Тимошенко також розповіла про ще одну фальсифікацію – збільшення чинною владою реєстру виборців.

І найбільш ганебним випадком Юлія Тимошенко назвала те, що з ініціативи президента та його штабу був зареєстрований кандидатом у президенти Тимошенко Юрія Володимировича (Тимошенко Ю.В.).

«Ми жодного разу ніколи не займалися і не будемо займатися такими справами. Ми публічно збираємо ці дані і передаємо в МВС. Ми будемо робити все можливе щоб запобігти фальсифікаціям », – зазначила політик.

Юлія Тимошенко звернула увагу на те, що гроші, за які підкуповують виборців, 5 років збирали з країни.

Юлія Тимошенко показала декларації Петра Порошенка, які свідчать про те, що в той час, коли Україна увійшла в десятку найбідніших країн світу, статки президента за один рік (з 2017 до 2018 року) збільшилися в 83 рази. І частина статків Порошенко заробив на тому, що давав свої гроші під відсотки Україні під час війни, обурилася Юлія Тимошенко.

Источник:
Тэги: Юлия Тимошенко

Новости по теме

Тимошенко считает, что президентом станет Зеленский

Лидер ВО Батькивщина Юлия Тимошенко, занявшая третье место по итогам голосования в первом туре выборов президента Украины, уверена, что новым главой государства станет Владимир Зеленский.

Тимошенко обратилась к Зеленскому и Порошенко после их перепалки на 1+1

Лидер Батькивщины говорит, что увидела на канале 1+1 в нервном диалоге кандидатов «разрушение статуса поста президента и унижение государства».

Тимошенко уже борется за кресло премьера при Зеленском

Украине нужен сильный премьер-министр, за кресло которого уже начала борьбу лидер партии «Батькивщина» Юлия Тимошенко.

загрузка...
загрузка...
blog comments powered by Disqus
Новости
Новости