Загрузка...

Главная » Украина » Общество
Просмотров 117   КомментариевКомментарии

Тимошенко домовилась з іншими кандидатами протидіяти фальсифікаціям

Юлія Тимошенко та інші кандидати в Президенти підписали Меморандум за чесні вибори і протидію фальсифікаціям на заклик громадських організацій.

 

Це сталося в прямому ефірі програми «Право на владу» на 1+1.

Свої підписи під документом разом з Юлією Тимошенко поставили учасники програми Анатолій Гриценко, Андрій Садовий, Віктор Бондар, Олександр Шевченко.

«Це означає, що якщо ми об’єднаємо зусилля, то зможемо зібрати оригінали протоколів з печатками і підписами про підсумки виборів на кожній дільниці. Просто провести такий паралельний підрахунок голосів і спільно не допустити жодної фальсифікації цих протоколів. І тоді фальсифікація не пройде в Україні », – зазначила Юлія Тимошенко.

Юлія Тимошенко зазначила, що чинний президент свій другий термін сьогодні може тільки купити і сфальшувати.

Кандидат в президенти навела приклади кричущих випадків брудних технологій, які заготували для людей президент і його штаб.

Юлія Тимошенко продемонструвала в прямому ефірі пакет документів, які роздаються так званими «волонтерами» Адміністрації Президента людям: «Особисте зобов’язання, яке змушують підписати за 1000 грн., що громадянин України підтримує зусилля Петра Порошенка у розбудові української держави і бажає сприяти подальшій роботі на посаді глави держави. І далі забороняється йому працювати на інших кандидатів ».

Юлія Тимошенко також розповіла про ще одну фальсифікацію – збільшення чинною владою реєстру виборців.

І найбільш ганебним випадком Юлія Тимошенко назвала те, що з ініціативи президента та його штабу був зареєстрований кандидатом у президенти Тимошенко Юрія Володимировича (Тимошенко Ю.В.).

«Ми жодного разу ніколи не займалися і не будемо займатися такими справами. Ми публічно збираємо ці дані і передаємо в МВС. Ми будемо робити все можливе щоб запобігти фальсифікаціям », – зазначила політик.

Юлія Тимошенко звернула увагу на те, що гроші, за які підкуповують виборців, 5 років збирали з країни.

Юлія Тимошенко показала декларації Петра Порошенка, які свідчать про те, що в той час, коли Україна увійшла в десятку найбідніших країн світу, статки президента за один рік (з 2017 до 2018 року) збільшилися в 83 рази. І частина статків Порошенко заробив на тому, що давав свої гроші під відсотки Україні під час війни, обурилася Юлія Тимошенко.

Источник:
Тэги: Юлия Тимошенко

Новости по теме

Юлія Тимошенко розпочала консультації з МВФ щодо зниження ціни на газ

Новий президент зуміє переконати Міжнародний валютний фонд, що Україна потребує нової програми фінансування, яка враховуватиме зниження ціни на газ для населення.

Зеленский и Тимошенко выходят во второй тур

Лидерами президентского рейтинга являются шоумен Владимир Зеленский, которого готовы поддержать 21,9% тех, кто определился с выбором и готов принять участие в голосовании, и Юлия Тимошенко, которую поддерживают 19,2% избирателей.

Против Тимошенко могут возбудить уголовное дело

Украинская общественная организация «Центр противодействия коррупции» потребовала от генерального прокурора Украины Юрия Луценко возбудить уголовное дело против Юлии Тимошенко.

blog comments powered by Disqus
Новости
Новости